طراحی اپلیکیشن

app

ویژگی های یک اپلیکیشن

در طراحی اپلیکیشن مواردی بسیار زیادی است که می بایست رعایت شوند اما به طور کلی ما چند مورد از مهم ترین های آنها را برای شما شرح خواهیم داد:

دارای نسخه اندروید و آی او اس باشد سرعت بالا امنیت بروز رسانی هدفمند و منظم نظرات را بپرسید آنالیز و بررسی اشتراک گذاری
سیستم عامل های اندروید و آی او اس پر استفاده ترین سیستم عامل های تلفن همراه در ایران هستند و اینکه اپلیکیشن شما در هر دو نسخه وجود داشته باشد باعث افزایش رضایت کاربران و افزایش استفاده از اپلیکیشن شما خواهد شد به طور کلی اگر اپلیکیشنتان از هرکدام از این دو سیستم عامل پشتیبانی نکند شما طیفی بسیار وسیعی از کاربران را از دست خواهید داد.
نباید زیاد وقت کاربران در نرم افزار شما به علت کند بودن تلف شود زیرا شک نکنید که در دنیای تکنولوژی همیشه افراد به دنبال پر سرعت ترین ها هستند تا در کمترین زمان، بیشترین پاسخگویی را به آنها داشته باشد.
مهم ترین ویژگی برای کاربران شما حفظ اطلاعات و داده های آنهاست اینکه بتوانید حریم شخصی آنها را حفظ کنید و اعتماد آنها را جلب کنید تاثیر بسزایی در محبوبیتتان دارد.
براساس نیاز های کاربرانتان مطالب موجود و یا قابلیت های موجود در اپلیکیشن آی او اس یا اندروید خود را بروز رسانی کنید تا به یک برنامه هدفمند برسید و رشد کنید.
راهی برای ارتباط با کاربرانتان داشته باشید تا از ضعف ها مشکلات و یا نقاط قوت برنامه تان با خبر شوید.
مهم است که از کاربرانتان آنالیزی دقیق داشته باشید یعنی بدانید چه چیزهایی را بیشتر پسندیده اند و یا با کدام بخش ها ارتباط بهتری پیدا کرده اند تا بتوانید به بهترین نحو نیازهایشان را پاسخ دهید.
وجود امکان اشتراک گذاری در فضای مجازی می تواند باعث معرفی شما به سایر کاربران نیز شود و این به محبوبیت برند شما کمک شایانی خواهد نمود.

application

مزایای طراحی اپلیکیشن

داشتن اپلیکیشن یعنی وجود تمامی محصولات و خدمات شما در تلفن های همراه مشتریانتان. اپلیکیشن تأثیر بسیار بالایی در جذب مشتری و افزایش فروش شما دارد و فواید بسیار زیادی را نصیبتان خواهد کرد از جمله: 

  • جذب کاربران تلفن های همراه
  • برندسازی قوی و مؤثر
  • ارتباط در تمامی ساعات
  • سهولت در معرفی خدمات

شرکت ایده پردازان جهان پرتو با عملکرد بالا رضایت صد درصدی مشتریان خود را داشته است. ما افتخار این را داشته ایم که طی این سالها با تلاش بی وقفه با برنامه ریزی دقیق و با شناخت کاربران و تجزیه و تحلیل آنها کسب و کار مشتریان خود را رونق دهیم.

ما هدف شما را بررسی می کنیم

برایتان برنامه ریزی می کنیم

طرح اولیه اپلیکیشن را طراحی می کنیم

اپلیکیشن آی او اس را مورد آزمایش قرار می دهیم

ایرادات را رفع می کنیم و نسخه نهایی را آماده می کنیم

در کنارتان هستیم و از اپلیکیشن شما پشتیبانی می کنیم

با ما همراه باشید

تلفن: ۰۳۱۵۲۲۱۲۱۴۱

همراه: ۰۹۱۳۲۳۶۳۳۶۸