طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل ایده پردازان جهان پرتو

داشتن یک وب سایت معادل داشتن یک کارمند مشغول به کار تمام ساعت حتی در تمام تعطیلات می باشد. یک سایت نقشی بیش از یک بروشور تبلیغاتی را برای شما بازی می کند. هزینه طراحی سایت یک بار برای همیشه می باشد اما تبلیغات چاپی را بارها باید برایش هزینه پرداخت کنید.

برای پیشی گرفتن از رقبای خود، طراحی سایت حرفه ای و اصولی می تواند یک مزیت روشن برای شما باشد. با طراحی سایت می توانید بازاریابی خود را گسترش دهید و میزان درآمد خود را بالا ببرید. آیا دلیل آن را می دانید؟؟

اگر کمی به اطراف خود نگاه کنید متوجه خواهید شد، از کوچک و بزرگ حتی راننده ماشین در حین رانندگی (البته کار خطرناکیست)مادام سرش توی گوشی است و در شبکه های اجتماعی و سایت برای خود چرخی میزند.

بازاریابی آنلاین با طراحی اپلیکیشن

شاید باور این موضوع سخت باشد، اما هنوز هم افراد و کسب و کارهای زیادی در ایران وجود دارند که وب سایت ندارند و از مزایای بازاریابی آنلاین استفاده نمی کنند. عده زیادی هم هستند که وب سایت اینترنتی دارند اما استفاده لازم از آن را نمی برند و با مزایای آن آشنا نیستند.

نکته مهم آن است که  شما با یک مغازه صرفاً می توانید در سطح شهر فروشی داشته باشید. اما حال فرض کنید با راه اندازی یک وب سایت می توانید در سطح وسیع تر فروش محصولات خود را آغاز کنید. تصور کنید از هرشهری مشتری خواهید داشت آیا بهتر و جذاب تر نیست؟ حتی شما می توانید هر دو کار را انجام دهید! مشتریان حضوری به فروشگاه شما خواهند آمد و مشتریان غیرحضوری اینترنتی خرید خود را انجام دهند.

از مزایای ساخت وب سایت قابل دسترس بودن در شبانه روز می باشد. یک وب سایت به کسب و کار یا سازمان شما این امکان را می دهد که بصورت شبانه روز ۲۴ساعته و ۷روز هفته ۳۵۶ روز سال باز باشد.

ما دقیقاً همانی هستیم که شما نیاز دارید

ایجاد کارگروه های تخصصی برای طراحی سایت مشاغل مختلف می باشد که هریک از این کارگروه ها تمرکز خود منعطف داشته و همین امر باعث آشنایی بیشتر با نیازهای مخاطبین آنها و در نتیجه کیفیت بی نظیر کارهای این شرکت می باشد.

طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل

کارهای شرکت ایده پردازان جهان پرتو برای طراحی وب سایت کاملاً حرفه ای:

بهینه سازی و سئو

بیشتر بازدید کنندگان یک وب سایت از طریق موتورهای جست وجو وارد آن سایت می شنوند، تقریباًبیش از ۸۰% از کسانی که سایت را می بینند از طریق موتورهای  جست وجو وارد آن سایت شده اند بهینه سازی (سئو) علاوه بر افزایش تعداد بازدید کنندگان دارای مزایای زیر می باشد.

 •  ترافیک مناسب و هدفمند
 •  برند سازی در زمینه ی ایجاد کسب و کار
 •  افزایش فروش و سود
 •  حضور بلندمدت در رتبه اول گوگل
 •  شکست رقبا
 •  بازاریابی مقرون بصرفه
 •  ایجاد محتوای مناسب
 •  بازدید کننده هایی از سراسر ایران و جهان

دیجیتال مارکتینگ

یکی از ابزارهای بازاریابی دیجیتالی در شبکه های اجتماعی است که برای رونق و دیده شدن بهتر کسب و کار شما انجام می شود.

پشتیبانی ۲۴ساعته

انجام کارهای روزمره سایت، انجام کارهای فنی سایت، بروزرسانی های مرتب، رفع مشکلات احتمالی که ممکن است در سایت بوجود آید، انجام تغییرات و اصلاحات در سایت

تولید محتوی

تنظیم و تولید محتوی برای صفحات مختلف سایت و مواردی از این قبیل

 • مشاوره و ایده رایگان
 • مشاوره برای رونق بهتر در کسب و کار و زود بازده به نیازهای شما
 • ایده های نوین برای تمامی مشاغل

پس همین حالا با ما تماس بگیرید، سایت و اپلیکیشن خود را سفارش دهید

۰۳۱۵-۲۲۱۲۱۴۱

۰۹۱۳۲۳۶۳۳۶۸

و یا برای اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش آنلاین کلیک کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.