افزایش فالوور اینستاگرام با تبلیغ گرام

ربات اینستاگرام چیست؟

تبلیغ گرام یک سیستم فروش فالوور نیست، تبلیغ گرام یک سیستم هوشمند برای افزایش فالوور، تبلیغات و مدیریت اکانت اینستاگرام شماست، ربات می‌تواند با تنظیم شدن بر روی اهداف شما که این اهداف می‌توانند صفحه های رقیب و پرطرفدار اینستاگرام، تگ ها و یا موقعیت های جغرافیایی از یک شهر گرفته تا یک محله خاص تنظیم شود و از این اهداف برای شما فالوور واقعی و فعال اینستاگرام به صورت تضمینی جمع آوری کند. روش کار به این صورت است که پس از تنظیم و روشن کردن ربات، ربات به طور هوشمند شروع به لایک کردن، کامنت گذاشتن و فالو کردن بازار هدف شما می‌کند، با این کار روزانه حجم زیادی بازدید کننده، فالوور واقعی و فعال به سمت صفحه ی شما سرازیر می‌شود.

افزایش فالوور اینستاگرام

افزایش فالوور واقعی و ایرانی اینستاگرام

دیگر هزینه های اضافی و فالوور های فیک و تقلبی بس است. دیگر سختی کشیدن برای ارسال پست منظم و مدیریت صفحه اینستاگرام بس است. اگر به دنبال افزایش تضمینی فالوور واقعی اینستاگرام هستید، اگر به دنبال فالوور ایرانی و حضور مشتری فعال در صفحه اینستاگرام خود هستید، به جای درستی آمده اید!

تمام فالوور هایی که ربات برای شما جمع آوری می‌کند واقعی هستند و ربات به صورت هوشمند به شما گزارش می‌کند که این فالوور از کدام هدفی که شما برایش تنظیم کرده بودید جذب صفحه شما شده و بازده آن هدف چقدر بوده است.

ارسال پیام دایرکت اتوماتیک

می توانید ربات اینستاگرام تان را تنظیم کنید تا زمانی که یک نفر جدید صفحه ی شما را فالو کرد یک پیام دایرکت جهت تشکر و معرفی کسب و کارتان برای این فالوور جدید ارسال شود، مشتریان ما با این کار توانسته اند فروش خود را در اینستاگرام ۲ برابر کنند و فالوور های ثابت و وفادار جذب کنند!

ارسال پست زمان بندی شده بر روی اکانت اینستاگرام از روی کامپیوتر

با سایت ما می‌توانید برای ۳ ماه آینده خود برای ساعت و دقایق خاصی برنامه ریزی کنید تا ربات برای شما بر روی صفحه ی تان پست ارسال کند، شما حتی می‌توانید عکس های صفحات دیگر را نیز repost کنید. دیگر وقتی می‌خواهید به مسافرت بروید نگران نخواهید بود که فالوور هایتان شما را فراموش خواهند کرد، صفحه ی شما در نبودتان فعال خواهد بود!

یک تغییر بزرگ در اکانت شما!

مزایای کار با ما

  • تبلیغ گرام قوی ترین ارائه دهنده خدمات اتوماتیک اینستاگرام
  • عدم نیاز به دانلود

برخلاف دیگر نرم افزار های جذب فالوور اینستاگرام در تبلیغ گرام شما نیازی به دانلود و نصب هیچ نرم افزاری بر روی سیستمتان ندارید، تمام تنظیمات و مدیریت بر روی اکانت شما از روی نرم افزار تحت وب بر روی سایت ما انجام می‌شود و نیازی به سخت افزار یا اینترنت قوی ندارید. پس از روشن کردن ربات، سیستم به صورت ۲۴ ساعته برای شما فالوور فعال واقعی جذب خواهد کرد.

  • همه چیز اتوماتیک

برای جذب فالوور به راحتی می‌توانید تمامی کارهای اینستاگرام خود را اتوماتیک انجام دهید، ربات را تنظیم کنید، دکمه استارت را بزنید حالا ربات برای شما کامنت می‌گذارد و لایک می‌کند، فالو و آنفالو می‌کند، با این کار هر روز کاربران و فالوور های زیادی به صفحه شما جذب خواهند شد.

  • بدون نیاز به اتصال مداوم اینترنت!

رباتتان را تنظیم کنید، دکمه استارت را بزنید، مرورگرتان را ببندید و با خیال راحت به کار هایتان برسید. ربات شما ۲۴ ساعته اکانتتان را مدیریت خواهد کرد، هر زمان که دوست داشته باشید می‌توانید به سایت ما مراجعه کنید، تنظیمات ربات اینستاگرام خود را تغییر دهید، آمار افزایش فالوور اکانت خود را مشاهده کنید و با بهینه سازی فعالیت های ربات، بازده ربات اینستاگرام خود را بالا ببرید.

  • حذف نظرات توهین آمیز

زیاد نظر توهین آمیز روی صفحه ی تان دریافت می‌کنید؟ آیا می دانید این نظرات چه تأثیری در ریزش فالوورهای شما دارد، از پاک کردن دستی آنها خسته شده اید؟ ربات ما به طور خودکار با هوش مصنوعی ،نظرات نامرتبط و توهین آمیز را حذف می‌کند و نمی گذارد فالوورهای شما با دیدن این مطالب ناراحت شوند. در صورت درخواست شما کاربران متخلف را بلاک می‌کند.

  • کسب فالوور واقعی

در کمترین زمان بیشترین فالوور و بیننده ی واقعی را به صفحه ی خود جذب خواهید کرد. کاربران ما سابقه دریافت ماهانه هزار تا ۲۰ هزار فالوور واقعی را دارند. ما به شما تضمین می‌دهیم فالوورهای دریافتی شما واقعی و ایرانی هستند و از منابعی که خودتان برای ربات اینستاگرام مشخص کرده اید جذب خواهد شد.

  • ارسال پست زمان بندی شده

علاوه بر افزایش فالوور اینستاگرام، با تبلیغ گرام به راحتی می‌توانید ارسال عکس به اینستاگرام با کامپیوتر به صورت زمان بندی شده داشته باشید، می‌توانید حتی برای ۳ ماه آینده ارسال عکس بر روی اکانتتان را برنامه ریزی کنید و یا حتی از روی اکانت های دیگران بدون نیاز به دانلود نرم افزاری بر روی اینستاگرام خود repost انجام دهید.

  • به سادگی یک بازی

تنظیمات ربات بسیار ساده و راحت طراحی شده،همچنین راهنماهای سایت ما شما را در رسیدن به مؤثرترین تنظیمات جهت رسیدن به بازدهی همراهی خواهند کرد.

  • بازدهی اهداف

ربات ما به صورت دقیق به شما می‌گوید که فالوور جدید شما به خاطر کدام فعالیت و با استفاده از کدام هدف تنظیم شده ی شما، اکانتتان را فالو کرده است. همچنین در داخل پنل کاربری قسمتی وجود دارد که می‌توانید بازدهی افزایش فالوور اینستاگرام که برای ربات مشخص کرده اید را با یک دیگر مقایسه کنید و اهداف ضعیف را برای رسیدن به بهترین نتیجه حذف کنید.

فروش پنل نمایندگی برای افراد که می خواهند درآمد از اینستا گرام را از همین امروز شروع کنند

افزایش لایک و ویو در اینستاگرام تنها برخی از روش های کسب درآمد از اینستاگرام است. با استفاده از ربات اینستاگرام می توانید سرعت دستیابی به این اهداف را دوچندان کنید.

کسب و کار خود در اینستاگرام را با پنل افزایش فالوور اینستاگرام تبلیغ گرام شروع کنید.

 

آدرس: اصفهان- زرین شهر- خیابان ولیعصر- نبش کوچه حکیم- طبقه اول قرض الحسنه ولیعصر

پشتیبانی: ۰۹۱۳۲۳۶۳۳۶۸

 

برای اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش کلیک کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.