طراحی موشن گرافیک

Motion-graphic-work

یک موشن گرافیک می تواند کسب و کار شما را متحول کند

گرافیک متحرک یا انیمیشن تبلیغاتی: در معنای لغوی به حرکت دادن تصاویر گرافیکی موشن گرافیک می گویند، ولی در عمل به ترکیب کردن تصویر، صدا و حرکت موشن گرافیک می گویند. از دو واژه موشن به معنای حرکت و گرافیک به معنای تصاویری همچون وکتورها و تصاویری که عموماً با برنامه های گرافیکی ساخته می شوند، تشکیل شده است. موشن گرافیک ها اصولاً به همراه صدا ساخته می شوند.

هدف از ساخت و نمایش تیزر یا انیمیشن تبلیغاتی وارد کردن شوک به مخاطب است!

یک تیزر خوش‌ساخت مجموعه‌ای از عوامل مختلف را در برمی‌گیرد. گاهی اوقات این اشتباه پیش می‌آید که فقط استفاده از دوربین‌های سینمایی و با کیفیت برای ساخت یک تیزر خوب کافی است اما در واقع عوامل زیادی در ساخت یک کار استاندارد مؤثرند که دوربین یکی از آنهاست.

>>>این عوامل عبارتند از:

–   ایده پردازی خلاقانه و شناخت نیازها و اهداف مشتری
–   تهیه سناریو گویا و اصولی برای گروه تولید و اطلاع‌رسانی به مشتری
–   استفاده از عوامل حرفه‌ای پشت صحنه ازجمله کارگردان، تصویربردار، طراح صحنه و لباس، طراح گریم و صدا بردار صحنه
–   مونتاژ حرفه ای و مناسب با موضوع کار
–   اصلاح رنگ و افزودن آیتم‌های گرافیکی
–   ساخت موسیقی یا استفاده از موزیک آرشیوی مناسب با ریتم تصاویر
–   خروجی استاندارد و با کیفیت مناسب جهت ارائه به مشتری

پنل ارسال اس ام اس

ارسال اس ام اس تبلیغاتی رایگان و انبوه به صرفه تر از روش های تبلیغاتی چاپی 

امروزه تبلیغات و تأثیر اطلاع رسانی در مورد کسب و کار از طرق مختلف باعث رونق و فروش بیشتر در حوزه کاری به حساب رفته است. ارسال پیام کوتاه با استفاده از پنل ارسال پیامک نیز یکی از این روش های تبلیغاتی به شمار می رود و از نظر هزینه و وقت به صرفه تر از روش های تبلیغاتی چاپی و.. می باشد و بازخورد بیشتری نیز می تواند داشته باشد چرا که امروزه همه از تلفن همراه استفاده می کنند.

ارسال اس ام اس رایگان

پنل ارسال پیامک شرکت ایده پردازان جهان پرتو

شما می توانید با داشتن پنل که به نام های دیگه ای همچون پنل پیامک، پیامک تبلیغاتی و.. معروف است و دارای قابلیت ها و امکانات و ماژول های فراوانی برای ارسال پیامک است اقدام به ارسال پیام کوتاه (SMS)  به صورت تکی یا انبوه کنید.

با سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان جهان پرتو به جز ارسال پیام، شما قادر به دریافت پیام از طرف مشتری خواهید بود. مثال بارز این ارسال و دریافت پیامک های مسابقه ای می باشد.

در این میان با سامانه و نرم افزار تحت وب ارسال اس ام اس (ارسال SMS از طریق اینترنت) شما قادر خواهید بود از امکانات زیادی همچون منشی تلفنی، ارسال بر اساس رده سنی و تفکیک جنسیت، ارسال از روی نقشه و یا منطقه خاص، ارسال بر اساس کد پستی، ارسال بر اساس نام و نام خانوادگی و… امکانات ارسالی دیگر پیام های خود را بر اساس بانک های شماره ایرانسلی یا همراه اول یا شماره های مد نظر خودتان ارسال انجام دهید.