پنل ارسال اس ام اس

ارسال اس ام اس تبلیغاتی رایگان و انبوه به صرفه تر از روش های تبلیغاتی چاپی 

امروزه تبلیغات و تأثیر اطلاع رسانی در مورد کسب و کار از طرق مختلف باعث رونق و فروش بیشتر در حوزه کاری به حساب رفته است. ارسال پیام کوتاه با استفاده از پنل ارسال پیامک نیز یکی از این روش های تبلیغاتی به شمار می رود و از نظر هزینه و وقت به صرفه تر از روش های تبلیغاتی چاپی و.. می باشد و بازخورد بیشتری نیز می تواند داشته باشد چرا که امروزه همه از تلفن همراه استفاده می کنند.

ارسال اس ام اس رایگان

پنل ارسال پیامک شرکت ایده پردازان جهان پرتو

شما می توانید با داشتن پنل که به نام های دیگه ای همچون پنل پیامک، پیامک تبلیغاتی و.. معروف است و دارای قابلیت ها و امکانات و ماژول های فراوانی برای ارسال پیامک است اقدام به ارسال پیام کوتاه (SMS)  به صورت تکی یا انبوه کنید.

با سامانه پیام کوتاه شرکت ایده پردازان جهان پرتو به جز ارسال پیام، شما قادر به دریافت پیام از طرف مشتری خواهید بود. مثال بارز این ارسال و دریافت پیامک های مسابقه ای می باشد.

در این میان با سامانه و نرم افزار تحت وب ارسال اس ام اس (ارسال SMS از طریق اینترنت) شما قادر خواهید بود از امکانات زیادی همچون منشی تلفنی، ارسال بر اساس رده سنی و تفکیک جنسیت، ارسال از روی نقشه و یا منطقه خاص، ارسال بر اساس کد پستی، ارسال بر اساس نام و نام خانوادگی و… امکانات ارسالی دیگر پیام های خود را بر اساس بانک های شماره ایرانسلی یا همراه اول یا شماره های مد نظر خودتان ارسال انجام دهید.

مفهوم سامانه پیامکی چیست ؟

سامانه پیامکی در حقیقت یک محیط آنلاین تحت وب است که توسط شرکت ها و سایت های مختلف در اختیار شما قرار می گیرد تا با استفاده از آن بتوانید به صورت هوشمند پیامک ارسال و دریافت، و پیامک های خود را مدیریت کنید .

ارسال اس ام اس تبلیغاتی

چگونه از سامانه پیامکی استفاده کنیم ؟

برای استفاده از سامانه پیام کوتاه، در ابتدا باید از یکی از شرکت های ارائه دهنده پنل اس ام اس یا سامانه پیامکی یک پنل تهیه کنید.
بعد از ثبت نام یک نام کاربری و رمز عبور در اختیار قرار می گیرد. کافیست با استفاده از نام کاربری و رمز عبور، وارد سامانه و حساب کاربری خود  شوید و با استفاده از امکانات سامانه، بازاریابی پیامکی خود را شروع کنید، می توانید به بانک شماره های مورد نظر خود (مثلا به تمام مهندسین کشاورزی تهران)  پیامک ارسال کنید.

معمولا در سامانه پیامکی، خطوطی برای ارسال پیامک به صورت رایگان و یا هزینه دار در اختیار شما قرار می گیرد تا به واسطه آن پیامک های خود را ارسال کنید.

همین الان سفارش بدهید.

برای اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش آنلاین کلیک کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *