گویندگان ایده پردازان

بهترین صداها برای بهترینها

در روابط میان‌فردی گوش دادن اهمیت بسیار زیادی دارد، آنقدر که محبوبیت بسیاری از آدم‌ها در زندگی ما به این دلیل است که آنها حرف‌های ما را به خوبی گوش می‌دهند، بنابراین شما هم قطعاً با من موافق هستید که خوب گوش دادن یک هنر است و می‌توان با این هنر تأثیر گذاشت و در عین حال تأثیر گرفت.
به حتم همین موهبت عظیمِ خدادادی که گاهی از آن غافل می‌شویم، سازندگان تیزر تبلیغاتی را بر آن داشته تا مبالغ بسیار بالایی را برای نریتور(narrator) یا گویندگان یک تیزر ۵ ثانیه‌ای هزینه کنند. شما از طریق گوش‌تان می‌شنوید که کالایی مناسب خرید است و برای خرید آن از این طریق جذب و ترغیب می‌شوید.

announce

آگهی‌های تبلیغاتی

آگهی‌های تبلیغاتی بسیاری را دیده‌اید اما تا به حال به‌این فکر کرده‌اید که آنچه می‌بینید یا می‌شنوید توسط شخصی با لحنی محکم بیان می‌شود!
گویی گوینده تیزر (نریتور) بارها از آن محصول استفاده کرده و از آن رضایت کامل داشته است.
آری، گوش دادن تا حد زیادی قدرت تصمیم‌گیری را افزایش می‌دهد. همۀ افرادی که به دفترهای مشاوره روانشناسی می‌روند و زندگی‌شان متحول می‌شود، می‌روند می‌شنوند و تحت تأثیر قرار می‌گیرند، به همین سادگی!

به همین دلیل کسانی که یک محصول را معرفی می‌کنند، تمام تلاش خود را می‌کنند تا با بیانی قاطعانه و با استفاده از فن بیان جملات را ادا کنند؛ که اگر غیر از این باشد شنونده ویژگی‌های مطرح شده ی محصول را باور نمی‌کند.

گویندگان ایده پردازان

از این رو شرکت ایده پردازان جهان پرتو گویندگان نام آشنا با صدایی رسا و دلنشین گرد هم جمع آوری کرده تا شما بتوانید با کمترین وقت و بهترین قیمت به کسب و کار خود رونق دو چندان بدهید.

شرکت ما در دوحالت بصورت آنلاین ( برای ویس پیامک و انیمیشن، موشن گرافیک) در دسترس شما قرار داده تا بهترین بازدهی را داشته باشید پس همین امروز اقدام کنید

 

برای اطلاع از قیمت ها و ثبت سفارش آنلاین کلیک کنید. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.